Egger je rakúska firma založená už v roku 1961, ktorá sa výrobe laminátov venuje už viac ako 20 rokov. Vďaka tomu patrí medzi popredných dodávateľov špičkových laminátových podláh v Európe. Voľba podlahy značky Egger znamená voľbu podlahy najvyššej kvality, ktorá bude vytvárať príjemné prostredie vo všetkých obytných priestoroch po mnoho rokov.

Špecialitou je rada laminátových podláh Aqua+, ktoré sú odolné voči vlhkosti. Inštalácia podláh Egger je veľmi jednoduchá, najmä vďaka patentovanému zaklápaciemu systému so zámkovými spojmi.

V predajni RICOINTERÉR nájdete všetky typy a odtiene dekorov laminátových podláh Egger. Radi vám s výberom, tej najvhodnejšej pre vás a vaše účely, pomôžeme.

Laminátové podlahy značky Eurowood, ktoré sa vyrábajú v Nemecku, v sebe spájajú vyvážený pomer kvality a ceny. Okrem kolekcie STAR je v našej ponuke aj rozmerovo netradičná podlaha STAR+, ktorá vyniká svojim prírodným vzhľadom a širokým prevedením. Vďaka tomu slúži aj ako podlaha v našom Showroome RICOINTERIÉR. V sortimente sa nachádza aj naozajstný silák – kolekcia podláh Chalet, ktorá so svojou hrúbkou 12 mm, spĺňa tie najvyššie záťažové a oderové parametre. Predstavuje absolútny vrchol v produkcii laminátov. Vďaka nej môžete laminátovú podlahu použiť aj tam, kde to ešte donedávna nebolo možné a to do rôznych komerčných priestorov ale aj do vysoko zaťažovaných obytných priestorov. Všetko bez obáv z jej poškodenia.

Príďte si vybrať svoju budúcu vysoko kvalitnú podlahu do predajne RICOINTERIÉR v Topoľčanoch.